Hotel Rožnov pod Radhoštěm AGH

Krásné a klidné prostředí nabízí hotel AGH, který má být nerušeným domovem na  hostových  cestách či dovolených. Hotel AGH je místem, které poskytuje pocit maximálního komfortu, pohodlí a spokojenosti. Hosté mohou věřit, že největším přáním je, aby se hosté vraceli, a to s pocitem důvěry za účelem příjemného pobytu na profesionální úrovni.

Ubytování:
Nově otevřený hotel AGH v Rožnově pod Radhoštěm nabízí příjemné a komfortní ubytování v 17 dvoulůžkových pokojích, ve dvou jednolůžkových pokojích a v jednom trojlůžkovém a k tomu čtyřech apartmá. Celková kapacita hotelu AGH je 24 pokojů s možností 10 přistýlek. Veškeré pokoje jsou zařízené moderním nábytkem a jsou nekuřácké. Součástí vybavení každého pokoje jsou vlastní sociální zařízení což zahrnuje sprchové kouty, vany a rohové vany, žehlící prkno se žehličkou, minibar, televizor s kabelovým příjmem, telefon s přímou volbou a připojením na internet, trezor na pokoji. 

Služby:
 Zprostředkování praní prádla do 12 hodin, žehlení vašeho prádla, možnost pobytu psích mazlíčků.

Stravování:
Luxusně zařízená restaurace nabizíbí širokou nabídku českých a světových kulinářských specialit, které jsou připravovanové z čerstvých surovin. Kapacita restaurace je 30 míst. 

Volný čas:
Sportovní a kulturní zařízení v okolí hotelu AGH poskytuje tenisové kurty, které jsou vzdálené 500 m je možno zajistit trenéra. O trošku dál se nachází jezdecká škola okolo 2 km kde je vyuka s trenérem. Golfové hřiště také 2 km.

Pěší a cykloturistické stezky kde si hosté mohou zajistit průvodce. Koupaliště vzdálené 1 km a poskytuje 3 venkovní bazény, dále krytý bazén s tobogánem také vzdálený 1 km -

Lyžařské sjezdovky a běžecké tratě 10 km od hotelu. Frenštácké skokanské můstky a další... 

Aquapark "Sluníčko" v Ostravici,  aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm, přehrada Olešná u Frýdku-Místku, přehrada na Horní Bečvě, přehrada Šance. Kino je vzdálené 500 m a tolik oblíbené letní kino 1 km

Valašské muzeum v přírodě 500 m, Štramberská trůba, muzeum TATRA v Kopřivnici vzdálené 25 km, Frýdecký zámek, a jako třešnička je malebná horská krajina bohatá na přírodní krásy Beskyd.

Hotel Rožnov pod Radhoštěm AGH - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rožnov pod Radhoštěm AGH - disponuje restauracíHotel Rožnov pod Radhoštěm AGH - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Rožnov pod Radhoštěm AGH -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Rožnov pod Radhoštěm AGH -  je k dispozici připojení na internetHotel Rožnov pod Radhoštěm AGH -  je k dispozici letní terasaHotel Rožnov pod Radhoštěm AGH - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Rožnov pod Radhoštěm AGH - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Rožnov pod Radhoštěm AGH - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rožnov pod Radhoštěm AGH - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel AGH, Nerudova 142
Rožnov pod Radhoštěm 75661 Česká Republika
Hotel-Roznov-Pod-Radhostem-AGH@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel AGH ubytování Rožnov pod Radhoštěm Aktuální počasí částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: